Ford Powershift Şanzıman Beyni Tamir ve Testi

Firmamız bünyesinde bulundurduğu 3 adet hidrolik beyin test ünitesi ve 1 adet selenoid test makinesi ile Ford araçlarda bulunan Powershift şanzımanların beyinlerinin test ve tamirlerini garantili olarak gerçekleştirmektedir.

Ford Powershifft şanzıman beyni tamiri ve testi konusunda uzman ekibimiz 0 216 365 35 13 nolu telefondan sizlere bilgi sağlamaya her daim hazırdır.

Volvo S60 Powershift Mekatronik Ünite
Ford Powershift Şanzıman Beyni

Ayrıca firmamızda, otomatik vites Ford araçların şanzıman tamir ve bakımı garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Bütün şanzımanlarımız Türkiye’de sadece firmamızda bulunan özel yazılıma sahip Superflow şanzıman dinamometresinde test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmekte/araçlara montajı gerçekleştirilmektedir.

Ford grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

4 thoughts on “Ford Powershift Şanzıman Beyni Tamir ve Testi

 1. Hüseyin Demir
  Hüseyin Demir / Cevapla 10 Mayıs 2019 at 05:52

  Öncelikle Iyi çalışmalar,
  Ford s Max 2012 powershift sanzimanli araca sahibim.
  Aracımda sanzimanda 1. Viteste titreme ler vardı kalkarken, bu çoğaldı ve vites geçişlerinde probleme kadar ilerledi.
  Yağ ve flitre değişti arıza kodu p0797 olarak tespit edildi.
  Sorum şu aracı İstanbula getiremiyorum sadece sanziman. Beynini İstanbula getirsem tamir ve bakımını gerçekleştirebilirsiniz? Tamircim sanzimanda sorun olmadığını ısrar ile söylüyor.

  • admin
   admin / Cevapla 11 Mayıs 2019 at 16:53

   Hüseyin Bey, Powershift şanzıman beyinleri test edebiliyoruz. Eğer beynini gönderebilirseniz, test edebilir, eldeki imkanlarımız ile tamir deneyebiliriz.

 2. Firat
  Firat / Cevapla 25 Eylül 2019 at 00:01

  Merhaba 2012 ford focus aracim var vites gecisleri sarsintili geciyor 2 inci ve 3 vites te diyarbakirda beyin arizasi oldugunu soyluyorlar nasil yardimci olabilirsiniz

 3. Hüseyin
  Hüseyin / Cevapla 14 Haziran 2020 at 14:52

  Slm iyi çalışmalar benim 2018 dizel otomatik aracım var araç daha 3000km. Sorum şu arabayı çalıştırıp P konumundan D konumuna aldığımda vurunvu şeklinde bir ses oluyor titreme falan yok ne kalkışlarda nede vites geçişlerinde problem yok akü voltajı 12.2 çalışmaz ilken sorun nediR sizce teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir