Jatco Şanzıman Beyni

Firmamız bünyesinde bulundurduğu 3 adet hidrolik beyin test ünitesi ve 1 adet selenoid test makinesi ile Renault araçlarda bulunan DPO-AL4 şanzımanların beyinlerinin test ve tamirlerini garantili olarak gerçekleştirmektedir.

Dilerseniz kendi aracınızın valf gövdesinin tamirini gerçekleştirebileceğimiz gibi, stoklarımızda her zaman hazır olan hidrolik ünitelerimizde satışa hazır durumdadır. Güncel beyin fiyatları ve tamir fiyatları için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Citroen AL4 DPO Şanzıman Beyni Testi
Renault DPO/AL4 Şanzıman Beyni

Ayrıca firmamızda, otomatik vites Renault araçların şanzıman tamir ve bakımı garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Bütün şanzımanlarımız Türkiye’de sadece firmamızda bulunan özel yazılıma sahip Superflow şanzıman dinamometresinde test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmekte/araçlara montajı gerçekleştirilmektedir. Renault otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz.

Renault grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre şanzıman tipleri:

Renault DPO/AL4 Şanzıman Beyni Test Merkezi
Renault DPO Şanzıman Beyni Test Merkezi

One thought on “Jatco Şanzıman Beyni

  1. Gürol
    Gürol / Cevapla 13 Ocak 2020 at 18:34

    Merhaba 1999 2000 motor laguna 1 rxe sahibiyim aracım bir kaç gündür çalıştırıp d ye alıp gaz verdiğimde 3000 devirin üzerine çıkmasına rağmen çok yavaş gidiyor arızası nedir acaba teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir