Nissan Juke Şanzıman Beyni Tamiri

Nissan Juke aracınızda vites geçişlerinde vuruntu, boşa düşme, geç doldurma, çift doldurma gibi arızalarınız varsa muhtemel bir otomatik şanzıman beyni arızası yaşamaktasınız. Nissan Juke şanzıman beyni arızası tamiri için doğru adrestesiniz.

Nissan Juke araçlarda hangi tip otomatik şanzımanlar kullanılmıştır?

  • 2010-2019 arası 1.6 benzinli modellerde 5 ileri JF015E şanzıman beyni
Nissan Juke Şanzıman Beyni

Nissan Juke Şanzıman Beyni Revizyonu

Firmamızda Nissan Juke otomatik şanzıman beyni tamiri JF015E modeli için garantili olarak yapılmaktadır. Bununla birlikte şanzıman beyni tamir işleminin kesin sonuç verebilmesi için, şanzımanın ve tork konvertör veya kavramanın durumundan emin olunması gerekmektedir. Bundan dolayı garantimiz sadece kendi servislerimizde, şanzımana da tarafımızca onarım/kontrol uygulanması durumunda geçerlidir.

JF015E Otomatik Şanzıman Beyni

Garantili Nissan Juke Şanzıman Beyni Tamiri

Türkiye’de sadece firmamızda bulunan beyin test makineleriyle Nissan Juke araçlardaki otomatik şanzıman beyin ünitelerinin test ve onarımını Atco otomatik şanzıman merkezi olarak garantili olarak yapabilmekteyiz. Şanzıman beyni onarımı esnasında hidrolik ünite tamamen açılarak içerisindeki valfler ve kanallar değişik metotlar ile ölçülmekte, revizyon ve değişim işlemleri bu testlerin sonucunda yapılmaktadır.

Juke Şanzıman Beyni
JF015E Otomatik Şanzıman Beyni İç Görüntüsü

Şanzıman Beyni Tamirini Nasıl Yapıyoruz?

Şanzıman beyni tamiri işleminde önemli bir adım solenoid valf kontrolü ve tamiridir. Firmamızda gerçekleştirilen revizyon esnasında hidrolik beyin üzerindeki bütün selenoidler, kendilerine özel olarak imal edilmiş test bloklarında araçtaki çalışma koşullarına uygun basınç, sıcaklık, tetikleme değerleri ve süreleri göz önüne alınarak itina ile test edilmektedir. Testi olumlu geçen selenoid valfleri kullanıma sunulurken, testi geçemeyen selenoid valfler yenileri ile değiştirilmektedir.

Hidrolik ünite yenilendikten sonra test edilmiş selenoid valfler gövde üzerine monte edilir. Bundan sonraki etapta onarımı tamamlanan şanzıman beyinleri Tübitak destekli projemiz ile imak edilen ve Türkiye’de sadece firmamızda bulunan 4 özel test makinesinde test edilmekte ve test sonuçları mühendislerimiz tarafından kontrol edilmektedir.

Unutmamak gerekir ki: Şanzıman beyninin sorunsuz olarak  işleyebilmesi için şanzımanın ve tork konvertörünün de sorunsuz çalışması gerekmektedir. Şanzıman içinde veya tork konvertöründe bir arıza var ise beyin onarımı yapılsa dahi şikayetleriniz devam edebilir. Bundan dolayı şanzıman beyin revizyon işlemlerimize sadece aracın diğer aksamları da İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara ve İzmir’de bulunan ana servislerimizde müdahale edildiğinde garantili olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Juke otomatik şanzıman beyni arızası tespiti için İstanbul, Ankara ve İzmir’deki servislerimizden birisini ziyaret ederek,  aracınıza cihaz bağlayıp arıza tespitini nokta atışıyla bulabiliriz üstelik bu hizmetimizi de size ücretsiz bir şekilde sunmaktayız.

Nissan Juke Şanzıman Beyni Tamir Fiyatları

Güncel Nissan Juke şanzıman beyni revizyonu fiyatlarımızı öğrenmek için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Atco Otomatik Şanzıman Servisi 0850 640 06 85 – Dahili- 17 ve 0552 606 87 84

One thought on “Nissan Juke Şanzıman Beyni Tamiri

  1. Gökhan
    Gökhan / Cevapla 16 Ocak 2020 at 22:52

    Hidrolik ünite değişimi ve fiyatı ne kadar ve şanzımandan ufak ufak talaş gelme problemi bunla birlikte son bulur mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir