JF015 Suzuki CVT Şanzıman Beyni

Firmamız bünyesinde bulundurduğu 3 adet hidrolik beyin test ünitesi ve 1 adet selenoid test makinesi ile Volvo araçlarda bulunan Powershift şanzımanların beyinlerinin test ve tamirlerini garantili olarak gerçekleştirmektedir.

Özellikle Volvo S60 1.6 D2 araçların Powershift Mekatronik Ünitesinin (Volvo S60 şanzıman beyni) test ve tamirinde çözüm ortağıyız.

Dilerseniz kendi aracınızın valf gövdesinin tamirini gerçekleştirebileceğimiz gibi, stoklarımızda her zaman hazır olan hidrolik ünitelerimizde satışa hazır durumdadır. Güncel Volvo şanzıman beyni fiyatları ve tamir fiyatları için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Volvo S60 Powershift Mekatronik Ünite
Volvo S60 Powershift Mekatronik Ünitesi

Ayrıca firmamızda Powershift şanzıman tamiri garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Volvo powershift şanzıman arızalarının kesin çözümü için 0 216 365 35 13 nolu telefondan servis danışmanlarıımıza ulaşabilirsiniz.

One thought on “JF015 Suzuki CVT Şanzıman Beyni

  1. RAMAZAN
    RAMAZAN / Cevapla 6 Kasım 2019 at 01:43

    Chevrolet cruze 2010 1.6 113hp şanzımanda geçişlerde sarsıntı veriyor. geri viteste hemen geçmiyor gaza basınca birden geri atıyor. burada sorun nedir va tmir ücreti nedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir