Nissan Şanzıman Beyni Tamiri

Firmamız bünyesinde bulundurduğu 3 adet hidrolik beyin test ünitesi ve 1 adet selenoid test makinesi ile Nissan araçlarda bulunan CVT şanzımanların beyinlerinin test ve tamirlerini Türkiye’de gerçekleştirebilen tek firmadır.

Nissan CVT Şanzıman Beyin Testi
Nissan CVT Şanzıman Beyni Testi

Dilerseniz kendi aracınızın valf gövdesinin tamirini gerçekleştirebileceğimiz gibi, stoklarımızda her zaman hazır olan hidrolik ünitelerimizde satışa hazır durumdadır.

CVT Şanzıman Beyni (Valfbody)
CVT Şanzıman Beyni

 

One thought on “Nissan Şanzıman Beyni Tamiri

  1. SEYİT EFE
    SEYİT EFE / Cevapla 9 Şubat 2020 at 12:01

    MERHABALAR,
    ANKARA’DAN ARIYORUM, ARACI YENİ ALDIM, 2015 X-TRAİL, PP, TABİİ BİR SÜRÜ HATA KODLARI YAZDILAR AMA BANA ŞANZIMAN BEYNİ ARIZALI DEMEDİLER. (P17F0. C1A04, C1A01, U1972, U0122, U1971) BİRDE AKÜATÖR SIKIŞARAK AÇILMIŞ VE SIKIŞARAK KAPANMIŞ ARIZASI DTC0638 DEDİLER. ÖNEMLİ Mİ DEDİK ARADA KAYNADI, BİZ DE ARACI ALMIŞ OLDUK. ŞİMDİ STAR-STOP ÇALIŞMIYOR, SİSTEM HATASI DİYOR, BİR DE CRUİZ KONTROL GİREMİYORUZ, HIZ 80’İ GEÇİNCE ARKADA HİSSEDİLİYOR HAFİF BİR TİTREMELER OLUYOR. ÖZEL SERVİSE GÖTÜRDÜM ŞANZIMAN BEYNİ ARIZALI ANA SERVİSE GÖTÜR DEDİLER. ŞANZIMAN BEYNİ TAMİR OLABİLİR Mİ, YENİSİ NE KADAR? BİLGİLENDİREBİLİRSENİZ MEMNUN OLURUM. TEŞEKKÜRLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir