JF015 Renault CVT Şanzıman Beyni

Firmamız bünyesinde bulundurduğu 3 adet hidrolik beyin test ünitesi ve 1 adet selenoid test makinesi ile Ford Mondeo araçlarda bulunan Powershift şanzımanların beyinlerinin test ve tamirlerini garantili olarak gerçekleştirmektedir.

Dilerseniz kendi aracınızın valf gövdesinin tamirini gerçekleştirebileceğimiz gibi, stoklarımızda her zaman hazır olan hidrolik ünitelerimizde satışa hazır durumdadır. Güncel Ford Mondeo Powershift şanzıman beyni fiyatları ve beyin tamir fiyatları için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca firmamızda Powershift şanzıman tamiri garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Ford powershift şanzıman arızalarının kesin çözümü için 0 216 365 35 13 nolu telefondan servis danışmanlarıımıza ulaşabilirsiniz.

One thought on “JF015 Renault CVT Şanzıman Beyni

  1. Mahmut
    Mahmut / Cevapla 15 Ekim 2020 at 01:36

    S.a.benim 2012 model mondeo aracım var şanzimanini yeni yaptırdım vites geçişleri herşeyi çok güzel oldu ama yuklendimmi vites kutusu arızası veriyor araçta güç kaybı oluyor aracı durdurup 1 dakka sonra çalıştığında herşeyi düzeliyor yüklenmeden hicbir sorun yok ustaya dedim hidrolik beyinden dediler böyle binersem sorun olurmu bu ariza nasıl giderilir tşkler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir